HMS

O firmie

Spółka HMS Service oferuje usługi w wielu dziedzinach związanych z segmentami rynku elektro-energetycznego, telekomunikacyjnego oraz budowlanego.

TELEINFORMATYKA

BIOMASA

HMS Service w branży telekomunikacyjnej i elektro-energetycznej, swoją historię rozpoczęła od pracy dla GRUPY ORANGE w zakresie systemów bezpieczeństwa. Od rozpoczęcia działalności stale poszerzamy naszą ofertę, dbamy o rozwój naszych pracowników, a dzięki nieustannym inwestycjom w technologię podnosimy standard świadczonych usług.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami, prowadziliśmy różnorodne inwestycje gdzie pracowaliśmy na sieciach teletechnicznych m. in. takich firm jak: Anda S.J., KPRT Sp. z o.o., ATM Sp. z o.o.

Prowadzimy prace z zakresu budowy sieci światłowodowych i strukturalnych do kategorii 7A.

Aktualnie m. in. utrzymujemy sieć teletechniczną Orange S.A.

Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie renomowanych firm, takich jak:

  • HAGER
  • LUG
  • SLICAN
  • PLATAN

Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu telekomunikacyjnego co umożliwia świadczenie usług z zakresu telekomunikacji abonenckiej i teleinformatyki wraz z pełną realizacją inwestycji tj. projektu, wykonawstwa i dostawy sprzętu telekomunikacyjnego począwszy od budowy sieci teleinformatycznej, poprzez montaż i oprogramowanie nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych, aż do kompleksowego zaopatrzenia w urządzenia biurowe.

Prowadzimy nadzór nad istniejącymi strukturami, proponując nowe rozwiązania technologiczne na bazie już istniejących. Pozwala to klientom w pełni korzystać z nowoczesnych usług teleinformatycznych, świadczonych przez operatorów oraz wybrać z bogatej oferty ich optymalny wariant.

Instalujemy systemy bezpieczeństwa bezprzewodowe i przewodowe dla domków, biur, obiektów handlowych. Dodatkowym atutem jest całodobowa dyspozycyjność naszych służb serwisowych.

Zajmujemy się również przycinką gałęzi, wycinką drzew oraz karczowaniem m.in. na terenach, na których znajdują się linie energetyczne, nitki gazowe czy rury wodociągowe. Na wyposażeniu posiadamy urządzenia umożliwiające prowadzenie ww. prac (środki trwałe oraz specjalistyczne środki transportu). Kompletna linia technologiczna jest samowystarczalna, tzn. z możliwością realizacji całego procesu od wycinki drzew do utylizacji odpadów.

Jednym z głównych obszarów działalności HMS Service jest również pozyskiwanie biomasy. Dzięki mobilnej linii produkcyjnej do pelletu, możemy go szybko i sprawnie produkować w różnych miejscach, bez potrzeby transportowania surowca, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów produkcji. Oprócz produkcji biomasy dzięki doskonale wyposażonemu parkowi maszynowemu oferujemy również usługi związane z przygotowaniem gruntów pod inwestycje. Nasz Bioharvester wykonuje pracę ośmiu osób w ciągu jednej godziny, a trudne i szybkie wycinki nie są dla nas problemem.

 

Czytaj więcej